Dzisiaj:
Czwartek, 7 grudnia 2023 roku
Agaton, Ambroży, Marcin, Ninomysł

SAMOCHÓD DACHOWAŁ, KIERUJĄCY ODDALIŁ SIĘ Z MIEJSCA ZDARZENIA

23 sierpnia 2023 | 1 komentarz

W nocy 21 sierpnia (poniedziałek) około godziny 22:30 kierujący samochodem audi jadąc drogą wojewódzką 982 w miejscowości Słupiec nie zapanował nad pojazdem i na łuku drogi wjechał do rowu i dachował.

W samochodzie znajdowało się dwóch mężczyzn, kierujący w wieku 33 lat i pasaże w wieku 18 lat, obaj pochodzący z województwa świętokrzyskiego.

Poszkodowanym z pojazdu pomogli się wydostać świadkowie, przed przybyciem na miejsce zdarzenia służb, kierujący audi oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci ze Szczucina ustalili jego miejsce przebywania i rankiem we wtorek został doprowadzony do komisariatu. Przebadany został alkomatem, badanie wykazało, że mężczyzna jest trzeźwy.
Swoje nieracjonalne zachowanie tłumaczył, że ma na swoim koncie punkty karne i chcąc uniknąć utraty uprawnień do kierowania pojazdami oddalił się z miejsca zdarzenia – informuje as. szt. Ewelina Fiszbain – oficer prasowy KPP w Dąbrowie Tarnowskiej i dodaje – w sprawie prowadzone jest postępowanie przez dąbrowską policję a o wymiarze kary zdecyduje sąd.

Drugi z uczestników zdarzenia został przewieziony do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego, po przebadaniu przez lekarza został zwolniony do domu.

Miejsce zdarzenia było zabezpieczone przez policję, która wykonywała z poniedziałku na wtorek czynności procesowe, dokładne okoliczności zdarzenia ma wyjaśnić prowadzone postępowanie a ostatecznie finał sprawy będzie miał miejsce w sądzie. Miejsce zdarzenia zabezpieczały trzy zastępy straży pożarnej z PSP JRG w Dąbrowie Tarnowskiej oraz OSP Szczucin i OSP Słupiec. Na czas prowadzonych działań występowały utrudnienia w ruchu drogowym.

Tarnowska TV


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 24 sierpnia 2023 o 12:24
    lauda :
    widocznie uznał że jazda na dachu jest bardziei ekonomiczna i oszczędna na paliwie i oponach ,może
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +2 (w sumie : 2)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)