Niedziela, 19 maja 2024 roku
Augustyna, Iwa, Mikołaja, Piotra, Potencjana

WOŚP – zawody pływackie

12 stycznia 2013 | komentarzy 5

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dalej w Dąbrowie Tarnowskiej. Tym razem w ramach imprez towarzyszących odbyły się otwarte zawody pływackie na Krytej Pływalni. Wstęp – 2 zł do puszki wolontariuszy dla WOŚP.

MGOSiR przy współpracy z szefem sztabu WOŚP -dyrektorem Dąbrowskiego Domu Kultury Pawłem Chojnowskim zorganizował 11.01.br. otwarte zawody pływackie w kategoriach wiekowych.

Wielka szkoda, że startowało mało dzieci, ale przyczyną zapewne był niepokój rodziców o zdrowie dzieci. Tym bardziej należą się duże brawa uczestnikom zawodów.

Sędziowie zawodów: Olga Kopała i Jacek Michoń.

W kategorii przedszkolaków I miejsce zdobyła Amelia Liro – 12,5 m z czasem 24,62 stylem grzbietowym.

II miejsce – Łukasz Świętochowski – 32,67

Zawodnicy sekcji pływackiej byli klasyfikowania oddzielnie.

W kategorii na 50 m stylem dowolnym wśród dziewcząt z rocznika 2001 I miejsce zdobyła Zuzanna Derus z czasem 40,52 .

Z rocznika 1999 – stylem dowolnym na 100 mI miejsce zdobyła Karolina Schab z czasem 1:23,16

Chłopcy:

Rocznik 2000 – 50 m I miejsce zdobył Oktawian Majchrowicz – Andolfi- 37,02

II – Karol Grzeszczyk – 48,09

Rocznik 1997 – 50 m I miejsce zdobył Szymon Świerzyński – 40,06

Rocznik 1999 – 100m I miejsce zdobył Tomasz Dorosz z czasem 1 : 17,22

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy z logo WOŚP i medale. Nagrody wręczali w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Kierownik Referatu Kultury Fizycznej i Sportu – Witol Reczek i sędzia startowy Jacek Michoń.

źródło: MGOSiR

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).