Dzisiaj:
Piątek, 1 grudnia 2023 roku
Długosz, Edmund, Eligiusz, Eliga, Iwa, Natalia, Natalis, Platon, Sobiesława

ZWALNIAM PRZED SZKOŁĄ!

4 września 2023 | Brak komentarzy

Z inicjatywy Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej, w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego kolejny już raz przeprowadzono akcję „Zwalniam przed szkołą”.

Działania prowadzono we współpracy z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Egzaminatora Nadzorującego Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie Roberta Dorosza.

Podczas akcji apelowano do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, przede wszystkim w okolicach szkół i przedszkoli. Najmłodszym uczestnikom ruchu  przypominano o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, a kierowcom wręczano ulotki i elementy odblaskowe z informacjami przypominającymi o konieczności zachowania szczególnej rozwagi przejeżdżając w rejonie placówek oświatowych.

Z ramienia Rady udział wzięli: Przewodniczący Rady Bezpieczeństwa Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Z-ca Przewodniczego Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz inspektor Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Sylwia Ziemian.

powiatdabrowski.pl


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)