Dzisiaj:
Wtorek, 23 stycznia 2018 roku
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens, Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrócisława

Wolontariusze poszukiwani

5 września 2017 | komentarze 3

W całej Polsce trwa rekrutacja SuperW, czyli wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI! W tym roku w całej Polsce poszukujemy aż 13 500 wolontariuszy, którzy zorganizują mądrą pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci.

W rejonie Powiśle Dąbrowskie również szukamy chętnych do zaangażowania! Zgłaszać się można do końca września przez stronę www.superw.pl.


SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to dwa ogólnopolskie programy społeczne organizowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA, które od 2001 r. pomagają ludziom wydobywać to, co w nich najpiękniejsze. W tym roku po raz 2 program ten będzie realizowany również na terenie naszego Powiatu.

Bez SuperW nie ma Paczki i Akademii

Ilość zaangażowanych wolontariuszy przekłada się na to, ilu potrzebującym rodzinom i dzieciom będziemy mogli pomóc w nadchodzącej edycji. W naszym rejonie poszukujemy 20 śmiałków do naszej drużyny! W ubiegłorocznej edycji dzięki pracy wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w całej Polsce pomoc otrzymało blisko 19 tysięcy rodzin i ponad 2000 dzieci w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Zdobądź cenione na rynku pracy umiejętności i miej wpływ na naszą lokalną społeczność. Wejdź na www.superw.pl i dołącz do naszej drużyny!

Kandydaci mogą się zgłaszać do końca września. Nie warto zwlekać – kolejność zgłoszeń ma znaczenie.

 

superw

 

Dlaczego warto?

Angażując się w wolontariat w Paczce pomagasz innym, ale również rozwijasz siebie! Zdobywając cenione na rynku pracy doświadczenie, nabywając kompetencje społeczno – biznesowe i umiejętności komunikacyjne, stajesz się atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy. Paczka i Akademia to dobrze zorganizowane, skuteczne wolontariaty. W SZLACHETNEJ PACZCE spotkasz osoby o podobnych wartościach, które chcą mieć wpływ na otoczenie. Wspólnie zaangażujecie się, przeżyjecie wzruszające spotkania z potrzebującymi i sprawicie, że ich świat będzie piękniejszy.

Lider rejonu Powiśle Dąbrowskie
Piotr Ryński

SuperW_grafika

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 5 września 2017 o 21:51
  wątpiący :
  Jeżeli zbierze się odpowiednio duża grupa to po zakończeniu Szlachetnej Paczki zbudują obwodnicę.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +2 (w sumie : 8)
 2. 6 września 2017 o 19:51
  Kasia :
  Mądrale mają szanse sie wykazać. Może czas coś zrobić niż tylko narzekać?
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +4 (w sumie : 6)
 3. 7 września 2017 o 14:44
  Piotr :
  W tym miejscu należy przypomnieć, że ks. Jacek Stryczek jest typowym liberałem leseferystą, jest więc wrogiem wszelkich socjałów, zwłaszcza oferowanych przez instytucje państwowe. Tylko społeczna pomoc, ale z zachętą do samodzielnego wychodzenia z biedy. (Nic nie wiem jaki jest stosunek księdza Jacka do 500 plus.) W każdym razie to lepszy autorytet dla młodzieży niż "Jurek", który ostatnio jasno określił swoje polityczne poglądy co w działalności charytatywnej jest niewskazane.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: -1 (w sumie : 7)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)