Dzisiaj:
Piątek, 5 czerwca 2020 roku
Bonifacego, Dobromira, Walerii, Waltera

BAL STUDNIÓWKOWY MATURZYSTÓW ZSP NR1

1 lutego 2019 | Brak komentarzy

Ach, co to był za bal… Potwierdzić mogą jedynie Ci, którzy w sobotę 12 stycznia 2019 roku bawili się do samego rana w Dworze Czernia.

Uczniowie klas maturalnych I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki wraz ze swoimi wychowawcami, nauczycielami i rodzicami uczestniczyli w tradycyjnym balu studniówkowym. Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Barbara Golemo.

Odczytała ona okolicznościowy adres od Starosty Powiatu Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Wicestarosty Krzysztofa Bryka i Przewodniczącej Rady Powiatu  Marty Chrabąszcz. Dyrektor i władze powiatu życzyli młodzieży udanej zabawy oraz jak najlepszych wyników na maturze oraz sukcesów w dalszej nauce.

W części oficjalnej przedstawiciele społeczności uczniowskiej: Aleksandra Zielińska i Dawid Sowa powitali przybyłych na bal gości. Podziękowali Dyrektor Barbarze Golemo, Annie Gumułce – wychowawczyni kl. 3a, Agnieszce Rucie – wychowawczyni kl. 3b, Leszkowi Lechowiczowi – wychowawcy kl. 3c oraz wszystkim nauczycielom za trud włożony w ich edukację. Nie zabrakło słów wdzięczności skierowanych do rodziców, którzy zorganizowali bal. Udanej zabawy życzyła również  Beata Sowa – Przewodnicząca Rady Rodziców.

Następnie każda klasa maturalna pod przewodnictwem swojego wychowawcy zatańczyła poloneza, nad przygotowaniem którego czuwali:  Jolanta BorsaMichał Borsa. Wspaniała zabawa przy muzyce Zespołu Kross trwała do samego rana.

ZSP NR 1

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)