Dzisiaj:
Wtorek, 22 września 2020 roku
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir, Tomasz

BARTEK FILIPSKI WYGRAŁ ELIMINACJE POWIATOWE

9 marca 2019 | 1 komentarz

Bartłomiej Filipski, reprezentując Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, wygrał eliminacje powiatowe 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii turnieju poezji śpiewanej.

Jednocześnie jury w składzie: lona Stanaszek (Przewodnicząca), Katarzyna Bogusz, Paweł Chojnowski zakwalifikowała Bartka do etapu rejonowego, który odbędzie się w Teatrze Tarnowskim w II połowie marca.


Organizatorami eliminacji byli: Dąbrowski Dom Kultury i Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu. Konkurs odbył się w Dąbrowskim Domu Kultury 7 marca 2019 r. w 2 kategoriach tematycznych (turniej recytatorski i poezja śpiewana). W turnieju recytatorskim nie przyznano nagród, więc Bartłomiej Filipski, który pięknie „wyśpiewał”: „Emilii – Matce mojej” (tekst Karol Wojtyła, muzyka własnej kompozycji młodego wykonawcy z ZSP nr 2) i szlagier z repertuaru „Starego Dobrego Małżeństwa” – „Bieszczadzkie Anioły” (we własnej, ciekawej aranżacji) będzie jedynym reprezentantem powiatu dąbrowskiego na kolejnym szczeblu eliminacji OKR.

DDK

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 10 marca 2019 o 15:25
    xyz :
    Gratulacje. Wyspiewaj dalszy awans.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +4 (w sumie : 4)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)