Dzisiaj:
Piątek, 16 kwietnia 2021 roku
Benedykta, Bernadetty, Erwina, Julii, Urbana

Czytelnicy pytają, e – Kurier odpowiada

13 września 2018 | komentarze 3

Nie milkną echa zatrzymania 19-latka podejrzanego o usiłowanie zniszczenia mienia (podpalenia) na terenie gminy Mędrzechów.

Dąbrowscy policjanci, z pomocą komendy w Szczucinie, ujęli sprawcę 6 lipca, ale nasi Czytelnicy wciąż dociekają, czy wobec mężczyzny zostały zastosowane jakieś środki zapobiegawcze.  

Artykuł na ten temat (Z kroniki policyjnej: http://www.kurierdabrowski.pl/z-kroniki-policyjnej-123) ukazał się na łamach e – Kuriera 12 lipca i od tego czasu pod publikacją pojawiają się komentarze dociekliwych Czytelników, zaniepokojonych podpaleniami w gminie Mędrzechów. Nasi Czytelnicy w komentarzach i drogą e – mailową dopytują zwłaszcza, czy wobec podejrzanego zastosowano jakieś środki zapobiegawcze i czy przebywa w areszcie.

Na obecną chwilę ani prokuratura, ani policja nie mogą w tej sprawie wiele powiedzieć ze względu na dobro śledztwa. Jak dowiadujemy się na policji, sprawa jest skomplikowana, gdyż dotyczy kilkunastu tego typu zdarzeń. Prokuratura zleciła policji szereg dodatkowych czynności procesowych.

Sprawca przebywa na wolności, gdyż został zidentyfikowany i już jest znany organom ścigania. Od czasu zatrzymania nie powtórzyły się tego typu zdarzenia. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia. Będziemy informować Czytelników, gdy pojawi się w tej sprawie akt oskarżenia.

us

 

 

 

 

 

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 13 września 2018 o 16:29
  0xFFFF :
  13 września - dzień programisty. Wszystkiego dobrego wszystkim programistom !
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +3 (w sumie : 7)
 2. 13 września 2018 o 21:54
  roki :
  Jak tam slynne w mediach publicznych sprawy Szczucinskie
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +7 (w sumie : 7)
 3. 14 września 2018 o 19:59
  "jaculo" :
  Dlaczego szybko "zapomniano" o sprawcy dewastacji figury Św. Jana w Dąbrowie. Czyżby "święta" osoba jakiegoś prominenta?
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +5 (w sumie : 7)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)