Dzisiaj:
Sobota, 11 lipca 2020 roku
Benedykta, Cypriana, Kaliny, Olgi, Pelagii

„Facet do wymiany” już za kilka dni w „Sokole”

27 czerwca 2017 | Brak komentarzy

Guillaume Canet (reżyser, zarazem odtwórca głównej roli) z pomocą swojej dziewczyny Marion Cotillard próbuje udowodnić gwiazdeczce, że nadal jest Rock’n Rollem.

Kiedy piękna, młoda dziewczyna mówi, że nie znajdujesz się już na liście „chodźmy do łóżka” żadnej kobiety, to znaczy, że czas na: a) powolną emeryturę, b) wybieranie nagrobka, c) radykalną zmianę życia i wizerunku! Guillaume, popularny aktor po 40-stce, dokładnie te słowa usłyszał od swojej 20-letniej koleżanki „po fachu”.

 

Początkowo załamany, wkrótce decyduje się na drastyczne zmiany. Czy ustatkowanemu mężczyźnie, z piękną żoną (Marion Cotillard), kilkuletnim dzieckiem i zamiłowaniem do jazdy konnej na malowniczej francuskiej wsi uda się wypracować wizerunek imprezującego buntownika, o którego będą walczyć fanki? Przemiana, która go czeka bardzo szybko wyrwie się spod kontroli i przejdzie najśmielsze oczekiwania wszystkich.

W taki, komediowy sposób dąbrowskie Kino „Sokół” zaczyna filmowe wakacje. Francuska komedia startuje od piątku 30 czerwca.

DDK

plakat


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)