Piątek, 26 kwietnia 2024 roku
Klaudiusza, Marceliny, Marii, Marzeny

Finał Turnieju Siatkówki WOŚP (filmy)

23 stycznia 2012 | komentarze 3

22 stycznia 2012 r. w hali sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej odbył się Otwarty Turniej Siatkówki WOŚP.

Do turnieju zgłosiło się 18 drużyn, w wyniku rozegranych eliminacji do wielkiego finału awansowało 8.

Turniej został rozegrany systemem pucharowym. Zapraszamy do obejrzenia czterech filmów z turnieju. Będziemy je publikować sukcesywnie, natychmiast po zmontowaniu.

Rozmowa z Pawłem Chojnowskim – szefem Sztabu WOŚP w Dąbrowie Tarnowskiej

Wyniki spotkań:

Koty Chwaty – II LO Tarnów – 2:1 ( 25:20) (21:25) ( 15:8)- do dalszych rozgrywek awansują „Koty Chwaty”

GPF Tarnów – UM Dąbrowa Tarnowska – 2:0 (25:8) (25:14) – awans – GPF Tarnów

Szczucin – Wapniaki – 2:0 ( 25:19) ( 25:17) – awans – Szczucin

KSG Tarnów -I LO Dąbrowa Tarnowska -2:0 ( 25:18) ( 25:20) – awans – KSG Tarnów

GPF Tarnów – Koty Chwaty – 2:0 (25:16)(25:18 )

Szczucin – KSG Tarnów – 2:0 ( 25:18) ( 26:24)

Obszerne fragmenty rozgrywek:

Mecz o III miejsce rozegrany został pomiędzy drużynami Koty Chwaty i KSG Tarnów – mecz zakończony zwycięstwem 2:1 – w setach ( 18:15) ( 25:23) ( 15:11) drużyny Koty Chwaty, która grała w składzie: Mateusz Kabat, Przemysław Dzik, Mateusz Porosło, Michał Zięć, Konrad Kościuk, Kamil Brożek i Łukasz Chmielewski.

Mecz o I miejsce rozgrywały drużyny GPF Tarnów – Szczucin, zwyciężyła drużyna GPF Tarnów wynikiem 2:0 w setach (25:9) ( 25:21). Skład zwycięskiej drużyny: Jacek Wośko, Grzegorz Barnaś, Michał Zych, Łukasz Patryk, Marcin Ciępka, Andrzej Ciępka, Krzysztof Skuza, Łukasz Pulnik.

Mecz finałowy:

Najlepszym siatkarzem turnieju w wyniku przeprowadzonej ankiety został Andrzej Ciępka – zawodnik zwycięskiej drużyny.

I miejsce – GPF Tarnów

II miejsce Szczucin

III miejsce –Koty Chwaty

IV miejsce – KSG Tarnów

Wręczenie medali:

Turniej sędziowali: Michał Borsa, Łukasz Świętochowski, Mirosław Jastrząb przy asyście Anny Chmury, Jana Pisarskiego i Marcina Białasa.

Opiekę medyczną sprawował Tomasz Dzięgiel.

Puchary, medale i pamiątkowe dyplomy w imieniu Burmistrza Stanisława Początka wręczali Dyrektor DDK i Szef sztabu WOŚP w Dąbrowie Tarnowskiej Paweł Chojnowski oraz Michał Borsa i Anna Chmura.

źródło: MGOSiR; e-Kurier Dąbrowski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).