Dzisiaj:
Czwartek, 13 sierpnia 2020 roku
Diana, Dianna, Gertruda, Helena, Hipolit, Hipolita, Jan, Kasjan, Radomiła, Wojbor

Już w najbliższą sobotę „Biegnij Dąbrowo”

29 sierpnia 2017 | Brak komentarzy

2 września 2017 (w sobotę) Stowarzyszenie RunTeam Dąbrowa Tarnowska wspólnie z Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza na bieg „BIEGNIJ DĄBROWO” z profesjonalnym pomiarem czasu.

Czeka na Państwa 10-cio kilometrowa trasa poprowadzona ulicami naszego miasta i okolic. Ponadto przewidziano: bieg rodzinny na trasie 3 km, marsz Nordic Walking, biegi dla najmłodszych i wiele innych atrakcji!


Każdy znajdzie coś dla siebie, do wyboru: bieg główny – 10 km; bieg rodzinny – 3 km; marsz nordic walking – 3 km oraz biegi dla najmłodszych.

W związku z bezpiecznym zorganizowaniem tej imprezy sportowo – rekreacyjnej trasa biegu będzie zabezpieczona przez dąbrowską policję, strażaków oraz strzelców i wyłączone z ruchu na czas trwania biegu tj. od 16:00 – 18:00, będą ulice: Sportowa, Szarwarska, Kościelna, Jagiellońska, Witosa i Ulinów dla biegu głównego na 10 km oraz ulice: Sportowa, Szarwarska, Kościelna, Jagiellońska, Warzywna, Ręgorowicza, Brata Alberta Chmielowskiego i Zielona dla biegu krótkiego na 3 km.

Zapraszamy także do dopingowania biegaczy na trasie!

Zaznacz w swoim kalendarzu zawodów datę 2 września (sobota) i do zobaczenia na starcie w Dąbrowie Tarnowskiej mieście otwartych możliwości!

Zapisy na:
http://www.pomiar-czasu.pl/zawody.php?nr=z170902

Regulamin biegu dostępny na stronie:

http://www.pomiar-czasu.pl/regulaminy/reg_z170902-v1.pdf

UM w DT

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)