Dzisiaj:
Środa, 29 listopada 2023 roku
Błażej, Bolemysł, Fryderyk, Przemysł, Saturnin, Saturnina, Walter

KOMPUTERY DLA SZKÓŁ

23 stycznia 2023 | 1 komentarz

W sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste przekazanie 50 sztuk laptopów wraz z oprogramowaniem dla szkół kształcących zawodowo w Powiecie Dąbrowskim.

Sprzęt komputerowy na kwotę ponad 138 tyś. złotych został zakupiony w ramach projektu pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”.

Komputery trafiły do Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu oraz Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.

Przekazania komputerów dokonali starosta dąbrowski Lesław Wieczorek oraz wicestarosta Krzysztof Bryk, którzy podziękowali dyrektorom za zaangażowanie w realizację tego przedsięwzięcia. Obecni przy przekazaniu dyrektorzy szkół nie kryli radości z pozyskanego sprzętu, który posłuży uczniom.

powiatdabrowski.pl

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 24 stycznia 2023 o 09:31
    Uwaga! :
    Uwaga mieszkańcy powiatu Dąbrowskiego! Jakiś oszust - gamoń dzwoni z płaczem (na numery stacjonarne), szlocha i mówi o wypadku próbując podszyć się pod członka rodziny. Typowa metoda wyłudzenia pieniędzy! Ostrzeżcie swoje rodziny, a przede wszystkim seniorów!
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +5 (w sumie : 5)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)