Dzisiaj:
Czwartek, 3 grudnia 2020 roku
Franciszek, Kasjan, Ksawery, Lucjusz, Unimir

LATARNIK POLSKI CYFROWEJ

25 września 2020 | Brak komentarzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnego świata, przeprowadzając kursy z podstawowej obsługi komputera dla osób 50+ oraz realizując projekty zwalczające wykluczenie cyfrowe.

W ramach wsparcia ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa w powiecie dąbrowskim działalność prowadzi Latarnik Polski Cyfrowej Andrzej Bzduła. MBP partneruje tej inicjatywie i zachęca do udziału w szkoleniach online, które są bezpłatne.

Zajęcia przeznaczone są dla grupy wiekowej 44+ z zakresu: praktycznych aspektów korzystania z Internetu, podstaw obsługi pakietu office oraz aparatu fotograficznego, e-usług publicznych i innych krojonych na miarę potrzeb uczestników. Programy zajęć są opracowywane w oparciu o potrzeby zainteresowanych, a zajęcia są prowadzone w tempie pracy dostosowanym do oczekiwań grupy. Trener zapewnia na szkoleniach miłą i bezstresową atmosferę.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu (tel. 729 984 434; e-mail: andrzej.bzdula@poczta.fm). Więcej informacji w Dziale dla Dorosłych i Młodzieży MBP tel. 14 655 93 03 wew. 13. Biblioteka zachęca do skorzystania z tej ciekawej i bezpłatnej oferty!

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)