Piątek, 26 kwietnia 2024 roku
Klaudiusza, Marceliny, Marii, Marzeny

Mistrzostwa Gminy-halowa piłka nożna chłopców

25 października 2011 | Brak komentarzy

25. X. 2011 r. zostały przeprowadzone zawody w ramach realizacji sportowego szkolnego kalendarza – halowa piłka nożna chłopców ze szkół podstawowych.

Turniej sędziowali Jan Pisarski i Mateusz Rzepka. O tytuł Mistrza Gminy i awans do zawodów powiatowych walczyło 5 drużyn.

5. Szarwark – 1 pkt – 0:17

Tytuł Króla strzelców zdobył Paweł Ptak ,zawodnik zwycięskiej drużyny strzelając 10 bramek.

Mistrzem Gminy została drużyna ze Szkoły Podstawowej w Lipinach prowadzona przez Jerzego Mikosa, w składzie:  Mateusz Ogorzelec, Dominik Ciemieniowski, Piotr Cygan, Kamil Mikos, Paweł Ptak, Daniel Ptak, Paweł Leżoń, Arkadiusz Celak.

II miejsce i tytuł V-ce Mistrza Gminy wywalczyła drużyna ze Sz.P. Nr 2 Dąbrowa Tarnowska w składzie: Dawid Dziedzic, Krystian Radło, Hubert Piękoś, Piotr Klimowski, Michał Zaborek, Sebastian Skalak, Szymon Janusiewicz, Maciej Kuchta, Michał Walus, Paweł Zachara i Maciej Szwajkosz.

Zawodnicy drużyn z miejsc I – III i król strzelców otrzymali dyplomy, puchary i medale, które w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka wręczali Jan Pisarski i Renata Świątkowska -Wrona – Gminny Organizator Sportu.

źródło: MGOSiR