Dzisiaj:
Sobota, 15 sierpnia 2020 roku
Maria, Napoleon, Stefan, Stella, Trzebimir

NOCNE ZWIEDZANIE DĄBROWSKIEGO MUZEUM

21 czerwca 2019 | Brak komentarzy

Zachęceni sukcesem frekwencyjnym i bardzo dobrymi opiniami uczestników I Nocnego Zwiedzania OSK w czerwcu 2018 r. Dąbrowski Dom Kultury postanowił zorganizować drugą edycję wydarzenia. Odbędzie się już jutro 22 czerwca w godz.20:00-1:00 w nocy.

Każdy z nas lubi wyzwania! W ramach Dąbrowskiej Nocy Muzeum organizatorzy tego wspaniałego przedsięwzięcia przygotowali dla wszystkich chętnych – dużych i małych – mnóstwo interesujących atrakcji!

Każdy, kto pojawi się tego wieczoru w Ośrodku Spotkania Kultur może liczyć na niezapomniane chwile, które pozostaną na zawsze w pamięci!

Pokażemy to, co na co dzień jest ukryte za zamkniętymi drzwiami…
Przedstawimy historie, o których nie mówimy każdego dnia…
Może ktoś znajdzie ukryty skarb…?
Ciekawe czy wszystkie zagadki zostaną rozwikłane…?
A może to właśnie Ty zostaniesz mistrzem jedynego w swoim rodzaju quizu?
A co, jeśli to właśnie Tobie uda odnaleźć się ukryty gdzieś w murach skarb?

Stare porzekadło mówi: „Przez żołądek do serca”, idąc w ślad za nim proponujemy żydowskie przysmaki, które będzie można posmakować w podziemiach w ramach propozycji kulinarnych koszernej kawiarni „The Nosh”.

Jesteś ciekawy, jakie przygody czekają na każdego z Was w tą szczególną noc? Jeśli tak, to koniecznie powinieneś przyjść!
Obiecujemy, że nikt nie opuści naszego muzeum z poczuciem niedosytu! Dla nas liczy się Twoja satysfakcja, Twój uśmiech… To Ty jesteś dla nas najważniejszy!

Wstęp wolny.

DDK

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)