Dzisiaj:
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 roku
Antoni, Jan, Rościsław

ODPOWIE ZA ZNISZCZENIE MIENIA, KRADZIEŻ, PASERSTWO

11 stycznia 2022 | 1 komentarz

Policjanci z Dąbrowy Tarnowskiej ustalili i rozliczyli z przestępstw 21-latka podejrzanego o zniszczenia mienia, kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego oraz paserstwo.

Teraz dąbrowianin za swoje czyny odpowie przed sądem. 21-latkowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Na początku 2021 roku nieznany sprawca pomalował farbą w sprayu korytarze piwniczne jednego z bloków w centrum Dąbrowy i co według szacunków wspólnoty mieszkaniowej doprowadziło do strat na kwotę 2000 zł. Policjanci ustalili, że za wybrykiem stoi 21-letni dąbrowianin. Ustalono także, że w 2020 roku dokonał on kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego oraz dopuścił się paserstwa. Mężczyzna zbywał potem paserom elektronarzędzia oraz sprzęt elektroniczny pochodzący z kradzieży, którego wartość sięgała około 8000 zł.

Prokuratura Rejonowa w Tarnowie skierowała akt oskarżenia przeciwko 21-latkowi do Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP w DT

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 12 stycznia 2022 o 14:17
    ktoś :
    Surowo karać przestępców i jeszcze raz karać, aby innym pokazać że nie warto wchodzić na złe tory. Warto być uczciwym.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +7 (w sumie : 9)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)