Dzisiaj:
Środa, 3 marca 2021 roku
Asteriusz, Hieronim, Kunegunda, Lucjola, Maryna, Wierzchosława

OSTATECZNY WYNIK FINANSOWY WOŚP W DT

17 lutego 2021 | komentarze 2

Zakończyły się licytacje Allegro na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dąbrowie Tarnowskiej, można więc określić ostateczny wynik finansowy 29. Finału.

W sztabie zarejestrowanym w Dąbrowskim Domu Kultury zebrano w tegorocznej edycji Orkiestry blisko 50.000 zł (dokładna wartość – 49615,07. Wynik, mimo problemów wywołanych pandemią (nie odbyły się: koncert ani turnieje sportowe) jest i tak sukcesem lokalnej społeczności, zważywszy na solidną zawartość puszek kwestarskich (ponad 41500 zł) i znaczny przychód z kilkudziesięciu licytacji online za pośrednictwem Allegro (blisko 5000 zł). Pewnym powodzeniem był też pomysł zorganizowania przez DDK e-skarbonki (850 zł).

Warto dodać, że wśród kupujących na Allegro byli mieszkańcy całego kraju (od Szczecina po Lubelszczyznę, zarówno z dużych miast jak: Gdańsk, Rzeszów, Wrocław, Warszawa, Poznań czy Katowice, jak i malutkich miasteczek i wiosek). Na 70 transakcji kilkanaście było z Dąbrowy Tarnowskiej. Rekordową sumę zapłacono za kubek WOŚP (Włodzimierz Wodziński „Alarm Serwis”). Poza tym nabywcami ze stolicy Powiśla Dąbrowskiego byli stali bywalcy naszych corocznych aukcji (Agnieszka Piotrowicz, Daniel Porada – jedyny lekarz wśród kupujących) i nowi (Sylwester Basta, Bernadeta  i Paweł Drożdż, Mariusz Biedroński, Tomasz Zachara, Katarzyna Zych). Im wszystkim, jak i darczyńcom, (wymienialiśmy ich w poprzednim tekście) należą się słowa uznania i podziękowania. To nasze wspólne dzieło, grajmy dalej do końca świata i o jeszcze jeden dzień dłużej…

DDK

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 17 lutego 2021 o 19:34
  Tipi :
  Super!!! Gratulacje!!!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +8 (w sumie : 14)
 2. 18 lutego 2021 o 12:45
  sztab :
  Dziękujemy! 80 wolontariuszy ma satysfakcję z świetnie wykonanej roboty, a wszyscy ludzie dobrej woli, że dobro wraca i warto pomagać.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +12 (w sumie : 16)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)