Dzisiaj:
Wtorek, 2 czerwca 2020 roku
Erazma, Eugeniusza, Marii, Marianny, Mikołaja

PEŁEN POZYTYWNYCH WIBRACJI KONCERT

31 października 2019 | 1 komentarz

Artystyczne małżeństwo: Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski wraz z muzykami, z którymi na stałe współpracuje, zostało bardzo ciepło przyjęte przez niemal komplet publiczności w sali kina „Sokół” w Dąbrowie Tarnowskiej na koncercie w ramach 3.edycji Budżetu Województwa Małopolskiego („Spotkania z kulturą bliską i daleką”).

Podczas koncertu muzycy zaprezentowali największe przeboje z repertuaru Anny Jurksztowicz, kilka coverów w bardzo interesującej aranżacji, jak i piękne ballady, wprowadzające klimat zadumy, refleksji nad życiem.

Popisem wirtuozerii były sekwencje muzyczne grane przez Krzesimira Dębskiego na pianinie i skrzypcach. Niesamowita dawka pozytywnej energii popłynęła też z dojrzałych i otwartych komentarzy muzyków skierowanych do dąbrowskiej publiczności. Spotkanie było również okazją do promocji książki słynnego polskiego skrzypka jazzowego i kompozytora („Nic nie jest w porządku”) o bolesnych doświadczeniach Wołynia w rodzinie Krzesimira Dębskiego. Można też było zdobyć autografy muzyków, zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia, kupić książkę i płyty CD.

Na koniec Krzysztof Kaczmarski – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, główny organizator zadania „Spotkania z kulturą bliską i daleką” na terenie gminy Dąbrowa Tarnowska podziękował artystom za wspaniały koncert.

DDK

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 31 października 2019 o 15:22
    Ja :
    Brawo dla organizatorów, świetny koncert!
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +4 (w sumie : 4)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)