Piątek, 26 kwietnia 2024 roku
Klaudiusza, Marceliny, Marii, Marzeny

Piłka ręczna- szkoły gimnazjalne

13 kwietnia 2012 | Brak komentarzy

13. 04.2012r. w hali sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców ze szkół gimnazjalnych.

Mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym – po 10 minut. Sędziowali: Andrzej Soja i Jacek Zawiłowicz.

10. Gruszów Wielki – Olesno 5: 3

I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyła drużyna chłopców z Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej prowadzona przez Andrzeja Soję w składzie: Jakub Mucha, Mateusz Mucha, Piotr Żołądź, Patryk Kmiecik, Michał Leżoń, Paweł Bartoń, Szczepan Kogut, Bartłomiej Błachaniec, Kamil Kawa, Jeremiasz Szlosek.

II miejsce – V-ce Mistrz Powiatu – Gimnazjum w Gruszowie Wielkim

III – Gimnazjum w Luszowicach

IV – Gimnazjum w Radgoszczy

V- Gimnazjum w Oleśnie

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Arkadiusz Tabor z drużyny Gimnazjum z Gruszowa Wielkiego.

Nagrody dla zwycięzców – puchary, medale, dyplomy w imieniu Starosty Dąbrowskiego wręczali Andrzej Soja i Agnieszka Piotrowicz.

źródło: MGOSiR