Dzisiaj:
Środa, 15 lipca 2020 roku
Daniela, Dawida, Ignacego, Włodzimierza

PODOPIECZNI JWR KIBICOWALI „BIAŁEJ GWIEŹDZIE”

2 kwietnia 2019 | 1 komentarz

Spełniły się marzenia wychowanków dąbrowskiego Domu Dziecka o wyjeździe na mecz ekstraklasy, by kibicować „Białej Gwieździe”.

W ubiegłą niedzielę 31 marca 2019 roku wierni kibice Wisły Kraków z Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej, mogli zobaczyć na żywo, jak ich ulubiona drużyna rozbija Legię Warszawa w ligowym klasyku.

Wychowankowie placówki wraz z wychowawcami i opiekunami znaleźli się wśród 33 tysięcy fanów Wisły Kraków. Było to dla nich niezwykłe przeżycie, które sprawiło im ogromną radość. Dzieciom i młodzieży na meczu towarzyszyli między innymi: Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski i Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.

Podopieczni jednostki przejawiają zainteresowanie sportem, zwłaszcza piłką nożną. Wielu z nich uczęszcza na treningi „Dąbrovii”, dlatego wyjazd na niedzielny mecz wzbudził u nich duże emocje.

Po meczu wychowankowie udali się na poczęstunek.

W imieniu uczestników na ręce posła i starosty wychowawca dąbrowskiego Domu Dziecka Łukasz Witek złożył serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności za zaangażowanie i wsparcie podczas organizacji tego wyjazdu.

Wyjazd był możliwy dzięki współpracy z Towarzystwem Sportowym Wisły Kraków.

powiatdabrowski.pl/mags

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 2 kwietnia 2019 o 21:38
    kibic :
    wspaniala inicjatywa, tak trzymac
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +9 (w sumie : 11)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)