Piątek, 26 kwietnia 2024 roku
Klaudiusza, Marceliny, Marii, Marzeny

RELACJA MECZÓW DRUŻYNY KS WÓJCINA

9 czerwca 2021 | Brak komentarzy

LKS Ilkowice – Wójcina 2:2. Hit kolejki nie zawiódł i dostarczył sporo emocji. Gospodarze dobrze weszli w mecz i już po kwadransie gry prowadzili dwoma bramkami, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego oraz strzał z dystansu.

Z biegiem czasu gra wyrównała się, jednak to rywale zeszli na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie nasze ataki w końcu przyniosły rezultaty. Kontaktowego gola zdobyliśmy z rzutu karnego (a właściwie z dobitki), później zaliczyliśmy aż trzy uderzenia w poprzeczkę. Gol wyrównujący dla nas padł w ostatniej akcji meczu po fenomenalnym uderzeniu zza pola karnego.
Do końca sezonu zostało już tylko pięć kolejek. W najbliższej (zaległej) zmierzymy się z Wolanią Wolą Żelichowską.

PODZIAŁ PUNKTÓW
LKS Ilkowice – Wójcina 2:2
1:0 Ilkowice
2:0 Ilkowice
2:1 Arkadiusz Kaczkowski
2:2 Sebastian Curyło
Kadra : Szymon Szydło, Sebastian Curyło, Michał Rajtar, Artur Szlichta, Krystian Knaga, Marcin Gubernat, Arkadiusz Kaczkowski, Tomasz Pietras, Krystian Witaszek, Maciej Wójcik, Wojciech Mach, Bogusław Dyjak, Dominik Wiatkowski, Marcin Gądek, Damian Curyło, Adrian Urbanik.
********************************************************************************************************************************************

Wolania Wola Żelichowska – Wójcina 1:7

W przekonującym stylu zgarniamy trzy punkty w zaległym meczu wyjazdowym. Dobra gra całego zespołu od pierwszej minuty przekładała się na liczne sytuacje bramkowe, a bardzo dobra skuteczność pozwalała strzelać rywalom kolejne gole. Mecz rozstrzygnęliśmy do przerwy, na którą schodziliśmy z pięciobramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie udało się dołożyć kolejne dwa gole, a gospodarze odpowiedzieli honorowym trafieniem w samej końcówce spotkania.
Zwycięstwo pozwala nam wrócić na pozycję lidera (główni rywale swoje mecze zaległe będą rozgrywać w środku przyszłego tygodnia).
Po dwóch wyjazdach w następnej kolejce wracamy na własne boisko.

1:7 Wola
Kadra: Szymon Szydło, Sebastian Curyło, Michał Rajtar, Artur Szlichta, Krystian Knaga, Krzysztof Glica, Arkadiusz Kaczkowski, Tomasz Pietras, Krystian Witaszek, Maciej Wójcik, Wojciech Mach, Dominik Wiatkowski, Bogusław Dyjak, Damian Curyło.

Wójcina – Dunajec Ujście Jezuickie 5:2.

Zasłużenie zgarniamy kolejny komplet punktów. Mimo przewagi w posiadaniu piłki od początku meczu, to przeciwnik wykorzystał swoje okazje wykorzystując kontrę i dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry. Odrabianie strat rozpoczęliśmy już w pierwszej połowie strzelając kontaktowego gola tuż przed przerwą.Drugą część gry otwarliśmy bardzo dobrze, szybko strzelając rywalowi trzy bramki, a w końcówce jeszcze kolejną.

5:2 Bogusław Dyjak
Kadra: Szymon Szydło, Arkadiusz Bojdo, Krystian Knaga, Artur Szlichta, Sebastian Curyło, Wojciech Gałęziowski, Arkadiusz Kaczkowski, Tomasz Pietras, Dominik Wiatkowski, Maciej Wójcik, Wojciech Mach, Bogusław Dyjak, Damian Curyło, Hubert Burak.

W następnej kolejce czeka nas wyjazd. Przeciwnikiem DTS Dąbrowa Tarnowska. Mecz 13 czerwca o 11.00.