Dzisiaj:
Wtorek, 26 września 2017 roku
Cyprian, Euzebiusz, Justyna, Łękomir

Robert Pantera nowym dyrektorem ZSP nr 2

6 lipca 2017 | komentarzy 37

5 lipca 2017 roku Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski wręczył nominację nowemu dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Przez najbliższe 5 lat placówką tą będzie kierował Robert Pantera.

Po konkursie przeprowadzonym w dniu 29 czerwca 2017 roku, Zarząd Powiatu Dąbrowskiego powierzył stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Robertowi Panterze na okres od dnia 1 września 2017 roku do 31 sierpnia 2022 roku.

Robert Pantera ukończył Wyższą Szkołę Pedagogiczną im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na Wydziale Humanistycznym w zakresie pedagogiki z wychowaniem obronnym. W latach 1983-1988 pracował z Zespole Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Tarnowie ucząc przysposobienia obronnego. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej pracuje od 1991 roku jako pedagog szkolny. Był posłem na Sejm RP V kadencji, natomiast w latach 2010-2014 w IV kadencji Rady i Zarządu Powiatu Dąbrowskiego pełnił funkcję wicestarosty dąbrowskiego.

Podczas wczorajszego spotkania starosta Tadeusz Kwiatkowski, w imieniu Zarządu Powiatu Dąbrowskiego, wręczył Robertowi Panterze nominację na stanowisko dyrektora szkoły. Złożył mu serdeczne gratulacje z okazji objęcia tak odpowiedzialnej funkcji, jednocześnie życząc kreatywności w dążeniu do rozwoju placówki, powodzenia i udanej współpracy, zarówno z gronem pedagogicznym, całym środowiskiem szkolnym, jak i również organem prowadzącym.

Starosta podkreślił, że przed nowo powołanym dyrektorem trudne wyzwania i przygotowania do roku szkolnego 2017/2018. Zaznaczył, także że jego wieloletnia praca pedagoga i nauczyciela oraz doświadczenie zawodowe pozwoli sprawnie kierować placówką oświatową.

Gratulacje nowemu dyrektorowi złożył również wicestarosta Marek Kopia, który życzył wszelkiej pomyślności, zapału i sił do pracy, a także satysfakcji z realizacji zawodowych planów i zamierzeń.

Starostwo Powiatowe w DT/mags


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 6 lipca 2017 o 20:27
    Uczeń :
    To jest jakiś kabaret. Jestem byłym uczniem tej placówki i bardzo źle wspominam tego pana. Joko w/c starosta to jakaś porażka. Gdzie podziękowania byłemu dyrektorowi panie starosto?
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +34 (w sumie : 42)
  2. 7 lipca 2017 o 01:30
    Anonim :
    Oj, będzie ciekawie.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +19 (w sumie : 23)
  3. 7 lipca 2017 o 18:47
    a.w :
    gratulacje
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -16 (w sumie : 36)
  4. 7 lipca 2017 o 19:22
    Nic :
    Karierowicz, totalna porażka, szkoda słów.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +27 (w sumie : 41)
  5. 7 lipca 2017 o 21:24
    Anonim :
    A kto zastepca
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +13 (w sumie : 17)
  6. 8 lipca 2017 o 08:20
    sitwa :
    Porażka ! Każdy wie jakim był posłem, a teraz będzie dyrektorem. sitwa psl tylko do października 2018 i pa pa
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +22 (w sumie : 38)
  7. 8 lipca 2017 o 08:39
    Ala :
    A gdzie podziękowanie byłemu dyrektorowi panie starostów?
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +29 (w sumie : 35)
  8. 8 lipca 2017 o 11:28
    kumoterstwo :
    Beznadziejny polityk, pedagog teraz dyrektorem ? , co z byłym dyr ? który był zdecydowanie lepszy . Pan starosta grabi sobie takimi zmianami. nie moge sie doczekać wyborów samorządowych i żegnaj koniczyno z naszego powiatu
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +25 (w sumie : 29)
  9. 8 lipca 2017 o 13:36
    Ewa :
    Słowem nic o Panu Kiljanie? czyżby nie zauważono, że przez kilkanaście lat kierował szkołą, że robił to mądrze profesjonalnie? Żal...
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +23 (w sumie : 27)
  10. 8 lipca 2017 o 15:23
    kibicdt :
    gwiazda "Prawdę mówiąc" xD
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +18 (w sumie : 20)
  11. 8 lipca 2017 o 16:11
    Stały Obserwator :
    Nie będę komentował nominacji Pana Roberta Panterę na stanowisko dyrektora ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach przeprowadzonego konkursu przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego. Znam Pana Roberta od ponad 20 lat prawicowego działacza , związanego z dąbrowską prawicą , oraz jako prawego " człowieka związanego ze stowarzyszeniem parafialnym i szczerze doceniam to osobiście. Co do kwestii przygotowania merytorycznego i zasług jako nauczyciel mam osobiste wątpliwości czy jest szczera i trafna intencja Zarządu Powiatu Dąbrowskiego na te stanowisko ???!!! . Panie Dyrektorze ; Pan Starosta Kwiatkowski ( PSL ) nominując na to stanowisko wyświadczył " PANU NIEDZWIEDZIĄ PRZYSŁUGĘ " , eliminując w ten sposób z udziału w wyborach samorządowych w 2018 roku. Przypomnę Państwu , że Pan Robert Pantera był liderem w wyborach samorządowych w 2014 roku ugrupowania " Prawica Powiśla Dąbrowskiego " osiągając mierny wynik wyborczy. Żałosne to zdarzenie, zdradził Pan ideę prawicy i ludzi z którymi budowało Wasze ugrupowanie nadzieję na przyszłość.Gdzie Pana etyka i morale ???? . Ograł Pana Pan Starosta Kwiatkowski , myśląc oto w ten sposób , że pomniejszył tym ruchem " konkurencję " w przyszłorocznych wyborach samorządowych . Poczekajmy , zobaczymy Panie Starosto Kwiatkowski , czy rzeczywiście jest Pan tak świetnym strategiem jak Prezes PIS KACZYŃSKI ???? !!!!.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +17 (w sumie : 23)
  12. 8 lipca 2017 o 17:45
    Anonim :
    Kto zastępcą???
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +6 (w sumie : 8)
  13. 8 lipca 2017 o 18:41
    Dabrowianin :
    Żart prima aprilis ? Kto był w komisji konkursowej i wybrał tego szpeca ?
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +22 (w sumie : 24)
  14. 8 lipca 2017 o 20:35
    zyz :
    a ja milo wspominam Pana Panterę jako nauczyciela.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -16 (w sumie : 24)
  15. 8 lipca 2017 o 21:15
    Tutek :
    No tak młody prężny no i już był dyrektorem krótko co prawda ale był.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -5 (w sumie : 17)
  16. 9 lipca 2017 o 08:19
    Klucha :
    Nowemu Dyrektorowi ZSZ nr 2 z zycze pomyslnosci w realizacji wtyczonych planow. Podobnie jak wiekszosc komentujacych czekam na podziekowanie panu Dyrektorowi Kiljanowi za 26 lat nienaganej pracy. Przypuszczm, ze pan Starosta czeka z tym d o dnia 31 sierpnia. Szkoda jednak, ze przy okazji nominacji nie wspomnial ani slowem o kondycji szkoly, kto
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +7 (w sumie : 23)
  17. 9 lipca 2017 o 08:42
    Klucha :
    Dokoncze.....ktora przejmuje pan Pantera, ktorą polubila mlodziez i o ktorej mowi sie ciepło "u Kiljana".
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +8 (w sumie : 16)
  18. 9 lipca 2017 o 10:32
    czytaj ze zrozumieniem :
    Jak każdy może przeczytać w artykule Pan Pantera obejmuje funkcję od 1 września 2017. Wobec tego obecnie dyrektorem jest Pan Kiljan - na podziękowania przyjdzie czas.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +2 (w sumie : 14)
  19. 9 lipca 2017 o 12:16
    PSLking :
    To my koniczyna zdobedziemy władzę w powiecie Dąbrowskim.Piszcie co chcecie , elektorat mamy mocny . My obsadzony stolki .Nominowany dyrektor mierny polityk co pokazały ostanie wybory, ale to My decydujemy kto w jaki stołek pierdzi
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +1 (w sumie : 21)
  20. 9 lipca 2017 o 12:45
    Bzik :
    Starosta z PSL wchodzi w koalicje z PIS?
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -2 (w sumie : 16)
  21. 9 lipca 2017 o 14:34
    xyz :
    jeśli będzie takim dyrektorem jak politykiem ...to GRATULACJE... ale w sumie w większości politycy to życiowi nieudacznicy...
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +4 (w sumie : 6)
  22. 9 lipca 2017 o 21:42
    Obserwator :
    Z jakim PIS? , przecież P.Pantera to chorągiewka , miał raz duże poparcie jak był w PIS ale odszedł, co źle wpłynęło na jego notowania. Będąc wicestarosta pokazał że nie nadaje się na polityka,co zresztą pokazał fatalny wynik wyborczy. Zmiany są potrzebne w powiecie nowy starosta, nowa władza.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +22 (w sumie : 28)
  23. 10 lipca 2017 o 11:54
    Ewa :
    dobra zmiana? chcą zrobić z dobrze funkcjonującej szkoły drugi folwark, niczym w LO na dole. Szkoda, dyrektor Kiljan robił dobrą robotę, czy komuś to przeszkadzało?
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +7 (w sumie : 7)
  24. 10 lipca 2017 o 12:45
    Kacha :
    Kompetentny i dobry Człowiek!!
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -23 (w sumie : 33)
  25. 10 lipca 2017 o 19:20
    Anonim :
    Może znowu zrezygnuje?
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +14 (w sumie : 14)
  26. 10 lipca 2017 o 20:15
    Bergamotka :
    Totalna porażka !!!!!!!!!! A co z dyrektorem Kiljanem ??? Młodzież go Kochała !!!!! kończyłam liceum na początku lat 90-tych i Kiljan był już dyrektorem. Kiljan był nauczycielem, wychowawcą i pedagogiem z powołania, człowiek z sercem na dłoni :)
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +19 (w sumie : 19)
  27. 10 lipca 2017 o 22:28
    ja :
    Dyrektorowi Kilijanowi nie dorasta do pięt. Szkoda szkoły.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +22 (w sumie : 22)
  28. 11 lipca 2017 o 15:47
    Miszcz :
    Mnie osobiscie ta nominacja bardzo sie podoba. Dobitnie ukazuje jak smutni, nieudolni, bezradni, zacietrzewieni i nic nie znaczacy sa lokalni czlonkowie prawa i sprawiedliwosci.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +6 (w sumie : 18)
  29. 11 lipca 2017 o 21:50
    profeta :
    Zastępcą starosty był miernym. Może przynajmniej mu się uda zarządzać szkołą. Trzymamy kciuki:-)
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +9 (w sumie : 11)
  30. 11 lipca 2017 o 21:53
    forumowicz :
    Dajmy czlowiekowi szanse i nie krytykujmy go, bo jeszcze nie objal nowego stanowiska. Z drugiej strony, skoro pan Kiljan tak dobrze pelnil swoja funkcje, jak wielu twierdzi, to po co bylo zmieniac dyrektora? Co sie liczy? Dobro uczniow i jakosc ksztalcenia czy polityka?
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: 0 (w sumie : 16)
  31. 11 lipca 2017 o 23:35
    buc :
    Psl rozdawca dóbr stołków pracy dla swoich.szkoły szpital itp.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +14 (w sumie : 22)
  32. 12 lipca 2017 o 10:01
    Dąbrowianka :
    Zgłasza sprzeciw ! Pan Kilian był dobrym Dyrektorem. Pan Pantera nie powinien być Dyrektorem nie nadaje się.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +19 (w sumie : 25)
  33. 13 lipca 2017 o 05:51
    Rolnik do Buca :
    Część narodu wyznaję wartości łajdaczno-pogańskie i takie są efekty .
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +6 (w sumie : 12)
  34. 13 lipca 2017 o 21:40
    buc :
    Dla PSL wszystko się nadaje.Nawet ogrodnik.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +12 (w sumie : 16)
  35. 16 lipca 2017 o 09:09
    Obserwator :
    Dajcie spokój koniczyny nie będzie od października 2018 , to pewne . Szkoda się denerwować , niech się cieszą póki jeszcze mogą.Nie mogę się doczekać , nowy starosta , nowy wice, burmistrz , nowy Dyrektor urzędu pracy, mowy dyrektor szpitala ,ale głów poleci :)
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +13 (w sumie : 17)
  36. 17 lipca 2017 o 09:41
    Tragedia5 :
    ...a szkoda strzępić ryja.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +2 (w sumie : 4)
  37. 20 lipca 2017 o 00:10
    forumowicz :
    Do "Miszcza": W Twojej wypowiedzi wyczuc mozna nienawisc, zlosliwosc i brak szacunku dla kazdego, kto ma odmienne zdanie. Postawa typowa dla obecnej opozycji, zwlaszcza jej czesci spod znaku PO. Similis simili gaudet.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +2 (w sumie : 6)