Dzisiaj:
Sobota, 6 czerwca 2020 roku
Dominiki, Norberta, Pauliny, Symeona

„SREBRNE KINO”-NOWA PROPOZYCJA „SOKOŁA”

23 kwietnia 2019 | Brak komentarzy

Dąbrowski Dom Kultury, zachęcony kilkuletnim, niesłabnącym powodzeniem akcji marketingowej pod nazwą „Kino na Szpilkach” postanowił zaadresować nową ofertę do osób dojrzałych (60+).

Po uzyskaniu aprobaty dla tego pomysłu na zebraniu walnym stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku przy DDK i sondażu przeprowadzonym wśród emerytów a także po uzyskaniu poparcia kilkunastu partnerów – sponsorów nadszedł czas na sprecyzowanie startu nowej akcji, która będzie się nazywać: „Srebrne Kino – seans dla seniora”.

Debiut zaplanowano w oparciu o film w reż. W. Pasikowskiego „Kurier”, opowiadający o legendarnym kurierze okresu okupacji – Janie Nowaku-Jeziorańskim. Zasada będzie podobna jak w przypadku „Kina na Szpilkach”: seansowi w promocyjnej cenie biletu dla seniorów towarzyszyć będą stoiska i degustacja przysmaków oraz losowanie wśród widzów nagród rzeczowych. Pierwsze spotkanie w czwartek 16 maja (seans o godz.19:00, dostępność stoisk od 18:00). Od powodzenia debiutu zależy dalszy los nowej propozycji DDK.

Informacja o filmie „Kurier”: sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego – „Kuriera z Warszawy”. Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie. W rolach głównych: Philippe Tłokiński jako: Jan Nowak-Jeziorański, Patrycja Volny, Julie Engelbrecht, Grzegorz Małecki, Rafał Królikowski.

DDK

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)