Dzisiaj:
Poniedziałek, 10 sierpnia 2020 roku
Asteria, Bernard, Bogdan, Borys, Filomena, Laurencjusz, Wawrzyniec, Prochor, Wierzchosław

Sukces Ośrodka Spotkania Kultur i szansa na kolejne

29 sierpnia 2017 | 1 komentarz

Ośrodek Spotkania Kultur znajdujący się w byłej synagodze dąbrowskiej odniósł sukces medialny i marketingowy – w plebiscycie czytelników „Gazety Krakowskiej” pn. „Wielkie Odkrywanie Małopolski” zdobył I miejsce na forum powiatu dąbrowskiego i zakwalifikował się do regionalnego finału (rywalizuje w kategorii atrakcji turystycznych z ruinami zamku Tarnowskich, Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach, Europejskim Centrum Muzyki K. Pendereckiego w Lusławicach i zalewem w Narożnikach).


Aby wygrać finał, trzeba zdobyć największą ilość głosów poprzez SMS-y, na OSK głosujemy wysyłając SMS na numer: 72355 (cena 2,46 zł z VAT) o treści: WOMAT.84.

Głosować można do 8 września d godz.21:00. Wspierajmy to, co mamy najcenniejsze turystycznie i poznawczo w stolicy Powiśla Dąbrowskiego!

DDK

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 30 sierpnia 2017 o 11:21
    Krokuta :
    No fakt ! imponujący sukces zdobywając 4 (słownie cztery )głosy pokonała zalew w narożnikach z 2 głosami i muzeum drogownictwa z 1 głosem. Myślę, że gdyby wśród nominowanych była "suco wyspa" tak spektakularnego sukcesu nie udało by się osiągnąć. Gratulacje dla PR - owców gminy ! ogromny sukces !
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -1 (w sumie : 1)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)