Dzisiaj:
Środa, 12 sierpnia 2020 roku
Bądzisław, Hilaria, Klara, Lech, Leonida, Piotr

SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA W POWIECIE

29 lipca 2020 | komentarze 2

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż zgodnie z danymi przekazanymi przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną na terenie Powiatu Dąbrowskiego na dzień 29 lipca 2020 roku kwarantannę odbywa 193 osoby. Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym wynosi 11.

Liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w powiecie wynosi 20 (w tym 12 ozdrowieńców).

powiatdabrowski.pl


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 30 lipca 2020 o 20:43
  Jan :
  a co z sytuacja w dabrowskim szpitalu nic nie słychac o zakazonych w analityce
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +4 (w sumie : 6)
 2. 1 sierpnia 2020 o 18:08
  Z ukosa. :
  Do JANA. Tak oczywiście , że analityka w ZOZ w Dabrowie Tarnowskiej poddana jest kwarantannie związanej z COVID - 19. SAMO NASUWA SIE PYTANIE ; ???!!!. a co jest z pacjentami , którzy tego faralnego dnia byli na badaniach analitycznych, dotyczy to również Panie pielęgniarki ze wszystkich oddziałow szpitala, które dostarczają codziennie krew pacentów przebywających ma tych oddziałach. Nie zamierzam siać paniki , jetem tym bardzo zmartwiony , lecz z faktami nie da sie dyskutowć. Tyle i az tyle. Pozdrawiam wszystkie panie z analktyki , pielęgniarki oraz pacjentów . Oby nie była to rozszerzonym zakażeniem koranawisrusem , czego sobie i Wam wszystkim życzę. Pozdrawiam swerdecznie.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: 0 (w sumie : 2)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)