Dzisiaj:
Niedziela, 22 maja 2022 roku
Emila, Heleny, Jana, Julii, Wiesława, Wisławy

SZKOLENIA ONLINE DLA PODATNIKÓW

1 stycznia 2022 | Brak komentarzy

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) z województwa małopolskiego zaprasza na nowe szkolenia online w 2022 roku.

Nowy rok inaugurujemy szkoleniem we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych Oddziałem w Nowym Sączu. 4 stycznia eksperci z ZUS omówią zmiany w ubezpieczeniach społecznych a eksperci z nowosądeckiego urzędu skarbowego – wybrane zmiany w podatkach.

Początek nowego roku to też dobra okazja, żeby wspomnieć o ulgach podatkowych. Dlatego już 10 stycznia zapraszamy na szkolenie, jak skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej w podatku dochodowym. Trenerzy omówią warunki odliczenia od podatku wydatków na zmniejszenie zapotrzebowania i zużycia energii cieplnej w domu. Odnawialne źródła energii i termomodernizacja to niezwykle popularny temat – wyjaśnia Bożena Drabik, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Krakowie – Wkrótce będziemy wypełniać zeznania roczne, więc warto poznać zasady niektórych odliczeń już dziś.

Jak wziąć udział?

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Aby dołączyć do spotkania, wystarczy kliknąć w link szkolenia i o określonej porze zasiąść przed komputerem lub połączyć się poprzez smartfon.

Spotkania mają formę webinariów na MS Teams (wyjątek – szkolenia, gdzie gospodarzem jest ZUS – platforma Webex Events), a linki pojawią się na bieżąco na stronach www Izby Administracji Skarbowej w Krakowie i małopolskich urzędów skarbowych. Uczestnicy będą mieć możliwość zadawania pytań na czacie oraz bezpośrednio, po zakończeniu szkolenia.

Lista tematów

Na kolejnych szkoleniach uczestnicy dowiedzą się, np. o zmianach w CIT wprowadzonych Polskim Ładem oraz podstawach VAT dla przedsiębiorców. Polski Ład to kompleksowa nowelizacja przepisów. Będziemy przybliżać ją naszym klientom w blokach tematycznych – opowiada Bożena Drabik. Lista webinariów będzie na bieżąco aktualizowana. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się ze styczniowym zestawieniem szkoleń.

czytaj więcej

US w DT


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)