Dzisiaj:
Sobota, 24 czerwca 2017 roku
Danuty, Danisza, Emilii, Jana, Wilhelma

Z kroniki policyjnej

16 czerwca 2017 | Komentarzy : 10

13 czerwca około godz. 20.00. funkcjonariusze Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej w miejscowości Zalipie zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem Volkswagen, którego prędkość zmierzona z odległości 292 metrów na obszarze zabudowanym wynosiła 164 km/h.

Kierujący pojazdem 27- letni mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 114 km/h.

 

Funkcjonariusze nałożyli na kierującego mandat karny kredytowany w wysokości 500 zł a przede wszystkim zatrzymali posiadane przez mężczyznę Prawo Jazdy zgodnie z art. 135 ust. 1 pkt. 1a lit. a Ustawy Prawo o ruchu drogowym.

KPP w Dąbrowie Tarnowskiej

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 16 czerwca 2017 o 19:44
    G :
    No przekroczył i stało się coś?
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -26 (w sumie : 32)
  2. 16 czerwca 2017 o 21:27
    powiatowy :
    Debili nie brakuje
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +21 (w sumie : 25)
  3. 17 czerwca 2017 o 09:06
    Legalis :
    Do G Gdyby ktoś zginął z powodu tej prędkości lub choćby odniósł obrażenia ciała, to byłoby chyba już późno. Wtedy niejeden by powiedział,"a gdzie była policja"? Brawo policjanci,tak trzymać!!!
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +20 (w sumie : 24)
  4. 17 czerwca 2017 o 09:47
    do G :
    Ale jesteś ....pomyśl trochę,teren zabudowany a więc co za tym idzie,masa ludzi,pojazdów ,dzieci itp itd.Do takich prędkości to są autostrady.Dobrze,że nic się nie stało bo by zgnił w pierdlu za np.wypadek śmiertelny
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +14 (w sumie : 20)
  5. 17 czerwca 2017 o 13:32
    juras :
    no właśnie to potrafią idealnie .a w tarnowie zatrzymali nożownika , który okazał się nim nie być :)brawo policja.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +1 (w sumie : 11)
  6. 17 czerwca 2017 o 15:14
    mieszkaniec :
    Do "G" i stało się i to bardzo dużo ciekawe czy przy takiej prędkości w terenie zabudowanym chciałbyś być trafiony przez taki samochód widać że zmyśleniem u ciebie jest pod górkę
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +16 (w sumie : 22)
  7. 17 czerwca 2017 o 21:39
    Anonim :
    Brawo policjanci
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +4 (w sumie : 10)
  8. 18 czerwca 2017 o 17:57
    Gomuła :
    292 m!!! Trzeba przyznać, że w dąbrowskiej drogówce chyba sami strzelcy wyborowi pracują, bo "z ręki" zmierzyć prędkość pojazdu będącego niespełna 300 m (gdzie 1 mm drgnięcia urządzenia powoduje zaburzenie pomiaru o kilka/kilkanaście km/h)dalej to prawdziwy wyczyn (ciekawe czy na strzelnicy, gdzie strzela się z 25 m też wykazaliby się panowie taką celnością). Swoją drogą producent laserowego miernika, jakim dysponuje dąbrowska drogówka, gwarantuje wysoką dokładność pomiaru "z ręki" na odcinku ~100 m i ~200m gdy miernik jest umocowany na statywie. Także coś naciągany ten kolejny "niebywały sukces" dąbrowskich policjantów, a dla potencjalnych przyszłych "złowionych" jedna nauczka żeby jeździć z wideo rejestratorem, bo to jedyny wiarygodny dowód w naszej obronie. PS. Ludzie, dlaczego wy tak lubicie rozliczać i linczować innych za to, co by było gdyby, rozliczajmy innych z faktów, a nie z gdybań i domysłów!!!
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +1 (w sumie : 11)
  9. 20 czerwca 2017 o 22:43
    Michał :
    do gomuły chcesz sprawdzić celność dąbrowskiej policji stań zamiast tarczy
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +1 (w sumie : 5)
  10. 21 czerwca 2017 o 11:33
    Gomuła :
    Zamiast stawać w miejscu tarczy, wolałbym zobaczyć, czy ludzie mający bronić, skądinąd niemal całkowicie bezbronnych (rozbrojonych) obywateli przypadkiem sami sobie (a tym bardziej osobom postronnym) nie zrobią krzywdy w razie konieczności użycia broni; bo ze sprawdzonych źródeł wiem, że różnie z tym bywa. Chociaż, jeśli mieliby mnie trafić z broni krótkiej, którą dysponują na co dzień z dystansu jakiego "ustrzelili" nieszczęśnika będącego bohaterem artykułu to śmiało mogę stawać za tarczę, przynajmniej w razie, zasadniczo niemożliwego z tego typu broni, trafienia mięliby na koncie osiągnięcie większe niż pojmanie lokalnego bimbrownika, czy szczyla posiadającego 0,25 g marihuaniny na użytek własny ;)
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: 0 (w sumie : 0)