Dzisiaj:
Niedziela, 20 stycznia 2019 roku
Dobiegniew, Fabian, Sebastian

Znamy zwycięzców Turnieju o Puchar Starosty

23 kwietnia 2018 | komentarze 3

W sobotnie, słoneczne popołudnie, 21 kwietnia 2018 roku na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej rozegrano jubileuszowy X Powiatowy Turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego, będący jednym z wydarzeń towarzyszących obchodom 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Turniej piłkarski został zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej przy współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Do sportowej rywalizacji przystąpiło pięć drużyn: strażacy, przedsiębiorcy, pracownicy szpitala, a także drużyna BMS Metal i Gazownia Dąbrowa Tarnowska.

W imieniu organizatorów, jubileuszową edycję turnieju otwarł Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski, który powitał zawodników życząc im powodzenia w sportowych zmaganiach, a kibicom miłej zabawy. Przypomniał również, że celem tej sportowej imprezy jest uczczenie „na sportowo” 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz umożliwienie rywalizacji sportowej amatorskich drużyn piłkarskich, integracja społeczności lokalnej i propagowanie zdrowego stylu życia.

Po oficjalnym otwarciu turnieju, rozpoczęła się sportowa rywalizacja, rozegrana systemem „każdy z każdym”. Wszystkie mecze sędziował Bogusław Męcnarowski.

Wyniki meczów:

STRAŻACY – SZPITAL 1:4

PRZEDSIĘBIORCY – BMS METAL 4:0

GAZOWNIA DABROWA TARNOWSKA- SZPITAL 1:4

PRZEDSIĘBIORCY – STRAŻACY 0:4

BMS METAL – GAZOWNIA DĄBROWA TARNOWSKA 0:1

SZPITAL – PRZEDSIĘBIORCY 6:0

BMS METAL – STRAŻACY 0:3

GAZOWNIA DĄBROWA TARNOWSKA – PRZEDSIĘBIORCY 6:0

SZPITAL – BMS METAL 9:3

STRAŻACY – GAZOWNIA DĄBROWA TARNOWSKA 3:2

Ostateczna klasyfikacja drużynowa 10 Powiatowego Turnieju piłki nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja:

I miejsce – SZPITAL

II miejsce – STRAŻACY

III miejsce – GAZOWNIA DĄBROWA TARNOWSKA

IV miejsce – PRZEDSIĘBIORCY

V miejsce – BMS METAL

Tytuł i statuetkę dla najlepszego strzelca turnieju wywalczył kapitan zwycięskiej drużyny Daniel Chrzan, który zdobył 9 bramek.

Puchary, medale, statuetkę dla „Najlepszego strzelca” oraz dyplomy, ufundowane przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego, wręczał Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski.

Organizatorzy dziękują zawodnikom za udział i waleczną postawę w turnieju oraz zachęcają do udziału w kolejnych „sportowych przedsięwzięciach” organizowanych z okazji ważnych rocznic – odzyskania przez Polskę niepodległości i uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które już na stałe wpisały się w kalendarz imprez sportowych na terenie naszego powiatu.

Galeria zdjęć

djed/mags/ Starostwo Powiatowe w DT

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 23 kwietnia 2018 o 22:09
  Adam :
  Nowa strona starostwa - Wow! Ale macie błąd już na samym początku - nie ma czegoś takiego moi drodzy jak zespół dworsko-parkowy w BRNI ;) BRAVI!!!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +5 (w sumie : 7)
 2. 23 kwietnia 2018 o 23:29
  O puchar !? :
  O puchar kiepskiego starosty ? No fakt! było o co walczyć hahaha
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +3 (w sumie : 3)
 3. 25 kwietnia 2018 o 23:52
  Senior dąbrowski :
  W galerii zdjęć brak starosty Kwiatkowskiego nie mówiąc o publiczności.Totalna porażka organizatorów poprostu "klapa"pomimo nagłośnienia tej imprezy przez ekurierdąbrowski i inne formy informacji o tej imprezie. Pozostawiam to bez komentarza .
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +6 (w sumie : 8)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)